آخرین اخبار

آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی تابستانی کانون

09:00:08 1400/03/31


به گزارش ایسنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، اسامی کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی مجازی از سوی دفتر برنامه‌ریزی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد. این کارگاه‌ها شامل دوره‌های مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته برای گروه‌های سنی مختلف طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

بر اساس این خبر کارگاه‌های خوشنویسی، سفال‌گری، اُریگامی، پویانمایی، عکاسی، نقاشی، طراحی، تئاتر و بازیگری، آموزش برنامه‌نویسی، بازی و سرگرمی، سواد اقتصادی، شطرنج، علمی و زیست‌شناسی و... عنوان برخی از این کارگاه‌های پیش‌بینی‌شده برای دوره تابستان کودکان و نوجوانان است.

بر همین اساس علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا، و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا و بزرگسال، می‌توانند برای شرکت در این کارگاه‌ها تا روز ۱۳ تیر ۱۴۰۰ در پایگاه مجازی کانون به نشانی kpf.ir  ثبت‌نام کنند.


زمان شروع کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی، مهارت‌های زندگی و... از روز ۱۵ تیر است و پایان آن ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ اعلام شده است.


این کارگاه‌های مجازی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده، محدودیت جغرافیایی برای ثبت‌نام وجود ندارد و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم، جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.


این کارگاه‌ها به دو صورت برخط (آنلاین) و بدون محدودیت زمان (آفلاین) از سوی مدرسان هر رشته برگزار می‌شود.


علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر از عنوان و اسامی کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی کانون می‌توانند به نشانی kanoonnews.ir مراجعه کنند.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی