آخرین اخبار

ببو از دوشنبه به تئاتر شهرزاد می‌رود

09:01:08 1400/05/03


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گروه، دو روز مانده به آغاز اجرای نمایش «ببو» از پوستر این با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد.

نویسنده و کارگردان نمایش «ببو» که از دوشنبه  چهارم مردادماه اجراهای خود را در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌کند، مهیار شیروانی است و بازیگران این نمایش(به ترتیب الفبا) پرستو الماس، نیکو پشوتن، عماد جاویدپور و مسعود رمضانی هستند.

همچنین از دیگر عوامل این گروه نمایشی می‌توان به ‏‎مجری طرح: محمد گودرزیانی، ‏‎طراح نور: رضا خضرایی، ‏‎طراح گریم: مریم سالاروند، ‏‎مشاور طراحی صحنه: هادی بادپا، ‏‎موسیقی: پوریا مهدی، گروه کارگردانی: ایمان حسینی و دانیال کریمی، ‎مدیر اجرا: محمدرضا اربابی‌نیا، ‏‎مدیر روابط‌عمومی: امیر قالیچی و مشاور رسانه‌ای: امیر پارسائیان‌مهر اشاره کرد.

در خلاصه این نمایش که ژانری کمدی دارد، آمده است:‌ در یکی از روزهایی که خانه‌ خالی است و مادر کامبیز در خانه حضور ندارد، او همدستان کلاه‌بردارش را در حین سرقت اشیاء باستانی، در زیر زمین خانه شان گروگان گرفته، ناگهان مادرش به خانه باز می‌گردد و با این صحنه گروگان‌گیری روبرو می‌شود. کاراکترهای داستان در موقعیتی که اعتماد کردن سخت‌ترین کار است، باموانع شخصیتی‌شان برای مورد اعتماد قرار گرفتن مواجه می شوند.

مهیار شیروانی که نویسندگی و کارگردانی نمایش «یه هفته بعد هفته قبل» و همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «جنگل آسفالت» را برعهده داشته، از زمستان سال ۱۳۹۸ و پیش از آغاز پاندمی بیماری کرونا، به همراه گروه بازیگرانش تمرینات نمایش «ببو» را آغاز کرده بود.

پیش‌فروش تخفیف‌دار نمایش «ببو» در سایت تیوال آغاز شده و اجرای این نمایش از ساعت 20:30 روز دوشنبه، چهارم مردادماه در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌شود.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی