آخرین اخبار

آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران

09:00:55 1395/02/18


آخرین آمار فروش 11 فیلم در حال اکران بر پرده‌ی سینما به روایت پخش‌کنندگان اعلام شد.

مدیر شرکت پخش «فیلمیران»، فروش «رسوایی 2» آخرین فیلم مسعود ده‌نمکی را 97 میلیون تومان با نمایش در حدود 20 سالن اعلام کرد.

علی سرتیپی در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی ایسنا با بیان اینکه اکران شهرستان‌های این فیلم هنوز آغاز نشده است، گفت: این مقدار فروش پس از دو روز اکران این فیلم است؛ همچنین با توجه به اینکه تیزر‌های تبلیغاتی فیلم تازه از شب گذشته پخش شده‌اند و تبلیغات دیگری هم نداریم، امیدواریم صداوسیما تیزرهای بیشتری را به این فیلم اختصاص دهد.

در این فیلم که اتفاقاتش چند سال بعد از داستان فیلم «رسوایی» در شهری فرضی با داستانی تخیلی رخ می‌دهد، اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی‌نیا، امیر نوری، مهران رجبی، فخرالدین‌صدیق‌ شریف، رامین راستاد، ابوالفضل همراه، اسماعیل خلج، امین ایمانی به ایفای نقش می‌پردازند.

سرتیپی همچنین فروش فیلم «یک دزدی عاشقانه» به کارگردانی امیرشهاب رضویان را پس از دو روز نمایش با حدود 20 سالن سینما، در تهران 65 میلیون تومان عنوان کرد.

اکران این فیلم در دیگر شهرها همچنان آغاز نشده است.

در خلاصه‌ی این فیلم با بازی مهدی هاشمی، فرهاد آئیش، لوون هفتوان، لادن مستوفی، امیر حسین رستمی و... آمده است: دو دزد پیر کهنه کار، پس از سال‌ها از زندان آزاد می‌شوند؛ آن‌ها به امید دریافت سهمشان از آخرین دزدی، به سراغ زنی که همدستشان بوده می‌روند، اما زن پول‌ها را برای بازی در یک فیلم هزینه کرده و پیرمردها علی‌رغم میل‌شان دوباره مجبور به دزدی می‌شوند، در حالی که شرایط در سال‌هایی که ایشان در زندان بوده‌اند، تغییر کرده و ابزارهای الکترونیک مانع موفقیت ایشان می‌شود...

سرتیپی در ادامه با بیان اینکه، نمایش فیلم‌های «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و «ابد و یک روز» سعید روستایی پس از این 7 هفته اکران حداقل تا سه هفته‌ی دیگر ادامه دارد، فروش کلی فیلم «بادیگارد» را با در اختیار داشتن 15 سالن ،بیش از 6 میلیارد و 700 میلیون تومان و فیلم «ابد و یک روز» را با نمایش در 14 سالن، بیش از هفت میلیارد تومان اعلام کرد.

حبیب اسماعیلی، مدیرپخش شرکت رسانه فیلمسازان، فروش فیلم «مرگ ماهی» به کارگردانی روح‌الله حجازی را پس از دو روز نمایش با فعلا 14 سالن در تهران، 35 میلیون تومان عنوان کرد.

در این فیلم که نمایشش در شهرستان‌ها هنوز شروع نشده است، نیکی کریمی، علی مصفا، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، مهناز افشار، پانته‌آ بهرام، ریما رامین‌فر، بابک کریمی، بهرنگ علوی و... به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه‌ی این فیلم آمده است: «همیشه فکر می‌کردم ماهی‌ها موقع مردن، وقتی لب می‌زنن، یه چیزی می‌خوان بگن که من اونو نمی‌شنوم...»

اسماعیلی در ادامه با بیان اینکه اکران فیلم «من سالوادور نیستم» منوچهر هادی در تهران با یک سالن ادامه دارد، گفت: این فیلم که به فروش 14 میلیارد و 300 میلیون تومان رسیده است، نمایشش در دیگرشهرها با 50 سالن به کار خود ادامه می‌دهد.

او همچنین فروش کلی «کفشهایم کو؟» را 660 میلیون تومان اعلام کرد. نمایش آخرین فیلم کیومرث پوراحمد پس از هفت هفته نمایش با 10 سالن در تهران و پنج سالن در شهرستان‌ها ادامه خواهد داشت.

سعید خانی، مدیر پخش نسیم صبا، فروش فیلم «خنده‌های آتوسا» به کارگردانی علیرضا فرید را که درمورد مسافران قطار تهران استانبول هستند، در تهران پس از 9 روز نمایش تنها با در اختیار داشتن هفت سالن سینما، 120 میلیون تومان اعلام کرد.

او در مورد این فیلم که در آن باران کوثری، امیر جدیدی، بهار نوحیان، حسام شجاعی، آزاده میرزایی، فریبا آهنگ، اشکان مهری و با هنرمندی محمدرضا فروتن همراه با استوارت دنیسون به ایفای نقش می‌پردازند، اظهار کرد: امیدواریم با توجه به فروش خوب این فیلم بتوانیم در هفته‌های آینده تعداد سالن‌ها را افزایش دهیم.

خانی همچنین فروش کلی آخرین فیلم هومن سیدی، «خشم و هیاهو» را پس از 7 هفته نمایش یک میلیارد و 250 میلیون تومان عنوان کرد که از این میزان فروش تنها 220 میلیون تومان متعلق به شهرستان‌ها با 10 سالن و مابقی را با هفت سالن فروش تهران اعلام کرد.

مهدی صباغ‌زاده مدیر پخش «نیمروز فیلم» در مورد فروش فیلم «اژدها وارد می‌شود» به ایسنا گفت: این فیلم پس از 9 روز نمایش در تهران، با 14 سالن، 350 میلیون تومان و با حدود 6 سالن در دیگر شهر‌ها 15 میلیون تومان فروش داشت است که فروش کلی این فیلم را به 365 میلیون تومان رسانده است.

«50 کیلو آلبالو» که از روزهای پایانی سال گذشته اکران شده است، با ورود به هفته‌ی هشتم نماشش 10 میلیارد و 349 میلیون تومان فروش کرده است.

احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم توضیح داد: این فیلم به دلیل فروش خوبش در تهران با همان 26 سالن به نمایشش ادامه می‌دهد که تا شامگاه 16 اردیبهشت ماه، 6 میلیارد و 199 میلیون تومان فروخته است، این فیلم با در اختیار داشتن 76 سالن در شهرستان‌ها به فروش معادل با چهار میلیارد و 150 میلیون تومان رسیده است.

خبرنگار ایسنا، همچنین پیگیر آمار فروش فیلم «دلبری» به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری است.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی